DEVAM EDEN PROJELER
TAMAMLANAN PROJELER

DEVAM EDEN PROJELER

KAPAT

Kalyon İnşaat Üsküdar Karma Konut Projesi

Aydınlatma Tasarım ve Danışmanlık

Devam ediyor

Kalyon İnşaat'ın Üsküdar’ın merkezinde belediye binasına komşu olarak yaptığı karma kullanım projesi AVM, Ofis ve konut bloklarını kapsamaktadır. 4 konut bloğu, baza katında farklı ofisleri, sosyal tesisi ve avm binasından oluşan proje farklı mimarisi ile dikkat çekmektedir.

İki Design Group tarafından mimarisi çalışılan proje için Metex Stüdyo Erk iç mimariyi çalışmaktadır.
MCC Kalyon inşaat Üsküdar Karma konut projesi tüm iç mekanları, cephe ve peyzaj için aydınlatma tasarım ve danışmanlık hizmeti vermektedir.


KAPAT

Ordu Park AVM

Aydınlatma Tasarım ve Danışmanlık

Devam ediyor

Zemin artı iki kat ile birlikte toplam 3 katlı olacak Ordu Park AVM, 95 bin metrekare alan üzerine inşa edilecek olup 43 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip olacak olup, Karadeniz Bölgesi'nin en büyük alışveriş merkezi olacak.


Çok amaçlı salon, sinema, kafeterya ve restoranlar, tekstil ve eğlence birimleri gibi yerli ve yabancı markaların bulunacağı 3 katlı bir yaşam merkezi olacak projenin mimarisi Teb Mimarlık’a ait.
MCC Ordu Park projesi tüm iç mekanları, cephe ve peyzaj için aydınlatma tasarım ve danışmanlık hizmeti vermektedir.


TAMAMLANAN PROJELER

OTELLER
KAPAT

Le Meridien İstanbul Etiler

Aydınlatma Tasarım ve Danışmanlık

Aralık 2012

İstanbul Etiler’de Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nün ayağında bulunan Le Meridien İstanbul Etiler Otel, tüm boğaza hakim konumu ile panoromik İstanbul manzarasına sahip. 34 katlı bina da toplam 259 lüks oda, suit ve rezidans bulunmaktadır. 

Makyol İnşaat'ın yatırımı ile gerçekleşen otelin mimarisi Emre Arolat Mimarlık’a aittir. İç mimari de Metex Design ile çalışılmış olan otelin 21.000 metrekare kapalı alanı mevcuttur. Yüksek ve dikkat çeken lobisi, farklı restoran seçenekleri, gelişmiş SPA merkezi ve Boaz barı ile hizmet vermeye devam ediyor.

MCC Le Meridien İstanbul Etiler oteli tüm iç mekanları için aydınlatma tasarım ve danışmanlık hizmeti vermiştir.


Mcc Aydınlatma Le Meridien İstanbul Etiler İç Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Le Meridien İstanbul Etiler İç Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Le Meridien İstanbul Etiler İç Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Le Meridien İstanbul Etiler İç Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Le Meridien İstanbul Etiler İç Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Le Meridien İstanbul Etiler İç Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Le Meridien İstanbul Etiler İç Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Le Meridien İstanbul Etiler İç Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Le Meridien İstanbul Etiler İç Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Le Meridien İstanbul Etiler İç Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Le Meridien İstanbul Etiler İç Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Le Meridien İstanbul Etiler İç Aydınlatma Tasarım
KAPAT

Cevahir Hotel İstanbul Asia

Aydınlatma Tasarım ve Danışmanlık

Haziran 2012

70 milyon dolara mal olan adalar manzaralı 198 odalık Cevahir Hotel İstanbul Asia, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 dakika uzaklığında. Otel; 1.350 metrekarelik alana yayılan spor ve spa merkezine, 6 ayrı salona bölünebilen teknolojiye sahip 650 metrekarelik balo salonuna ve 8 ayrı toplantı salonuna sahip.

Yatırımını da mimarisini de Biz Cevahir’in üstlendiği Cevahir Hotel İstanbul Asia, Dragos sahil hattında 21.000 metrekare alanda bulunmaktadır.

MCC aydınlatma tasarımı, aydınlatma ürün seçimi ve aydınlatma danışmanlığı hizmetleri vermiştir.


Mcc Aydınlatma Cevahir Hotel İstanbul Asia İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Cevahir Hotel İstanbul Asia İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Cevahir Hotel İstanbul Asia İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Cevahir Hotel İstanbul Asia İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Cevahir Hotel İstanbul Asia İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Cevahir Hotel İstanbul Asia İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Cevahir Hotel İstanbul Asia İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Cevahir Hotel İstanbul Asia İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Cevahir Hotel İstanbul Asia İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Cevahir Hotel İstanbul Asia İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Cevahir Hotel İstanbul Asia İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Cevahir Hotel İstanbul Asia İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım
KAPAT

Sheraton Grand İstanbul Ataşehir

Aydınlatma Tasarım ve Danışmanlık

Haziran 2016

Sheraton markasının en üst segmenti olan dünyadaki 25 “Sheraton Grand” arasında yerini alan Sheraton Grand İstanbul Ataşehir finans merkezi olarak gelişen Ataşehir’dedir. 27 katlı otel; Adalar ve Marmara Denizi manzarasına sahip, geniş hacimli ve yüksek tavanlı 165 modern misafir odasıyla hizmet veriyor. İleri teknolojiyle donatılmış, ikiye bölünebilen 1084 m²’lik kolonsuz balo salonuna sahip Sheraton Grand İstanbul Ataşehir; 13 toplantı odası, 1000 m²’lik açık teras alanı ve City Brasserie Restoran ve Teras Bar ile konuklarını ağırlıyor.

Cevahir Yapı firmasının yatırımı olan Sheraton Grand İstanbul Ataşehir Varyap Business binası içerisinde yer almaktadır. Kreatif Mimarlık tarafından iç mimari tasarımı yapılan otel için 30.000 m² kapalı alan mevcuttur.

MCC Sheraton Grand İstanbul Ataşehir oteli tüm iç mekanları için aydınlatma tasarım ve danışmanlık hizmeti vermiştir.


Mcc Aydınlatma Sheraton Grand İstanbul Ataşehir İç Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Sheraton Grand İstanbul Ataşehir İç Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Sheraton Grand İstanbul Ataşehir İç Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Sheraton Grand İstanbul Ataşehir İç Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Sheraton Grand İstanbul Ataşehir İç Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Sheraton Grand İstanbul Ataşehir İç Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Sheraton Grand İstanbul Ataşehir İç Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Sheraton Grand İstanbul Ataşehir İç Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Sheraton Grand İstanbul Ataşehir İç Aydınlatma Tasarım
KAPAT

Biz Cevahir Hotel İstanbul

Aydınlatma Tasarım ve Danışmanlık

Haziran 2014

Biz Cevahir Hotel İstanbul; 104 odası, son teknoloji ile donatılmış 6 toplantı salonu, SPA’sı, spor merkezi, saunası, Türk Hamamı, masaj salonları, kapalı yüzme havuzu ve restoranıyla İstanbul’un kalbi Gayrettepe’de yer almaktadır.

Yatırımını da mimarisini de Biz Cevahir’in üstlendiği,12.000 m² alanda yükselen projede MCC aydınlatma tasarımı, aydınlatma ürünleri seçimi ve aydınlatma danışmanlığı hizmeti vermiştir.


Mcc Aydınlatma Biz Cevahir Hotel İstanbul İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Biz Cevahir Hotel İstanbul İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Biz Cevahir Hotel İstanbul İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Biz Cevahir Hotel İstanbul İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Biz Cevahir Hotel İstanbul İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Biz Cevahir Hotel İstanbul İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Biz Cevahir Hotel İstanbul İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Biz Cevahir Hotel İstanbul İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Biz Cevahir Hotel İstanbul İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım
KAPAT

Hilton İstanbul Kozyatağı

Aydınlatma Tasarım ve Danışmanlık

Aralık 2014

İstanbul Kozyatağı E5 otoyolu üzerinde bulunan Hilton İstanbul Kozyatağı’nda iki farklı restoran seçeneği, büyük bir Sağlık Kulübü ve SPA hizmetinin yanı sıra 1.659 metrekarenin üzerinde toplantı kapasitesi olanağı sağlanıyor.

Emay İnşaat’ın yatırımını, Metex Design’ın mimari tasarımını yaptığı otel, 46.850 m² alanda bulunuyor.

MCC müşteri alanlarında aydınlatma tasarımı, ürün seçimi ve aydınlatma danışmanlığı için hizmet vermiştir.


Mcc Aydınlatma Hilton İstanbul Kozyatağı İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Hilton İstanbul Kozyatağı İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Hilton İstanbul Kozyatağı İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Hilton İstanbul Kozyatağı İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Hilton İstanbul Kozyatağı İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Hilton İstanbul Kozyatağı İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Hilton İstanbul Kozyatağı İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım
KAPAT

Hilton Garden Inn

Aydınlatma Tasarım ve Danışmanlık

Aralık 2014

İstanbul Kozyatağı E5 otoyolu üzerinde bulunan Hilton İstanbul Kozyatağı’nda iki farklı restoran seçeneği, büyük bir Sağlık Kulübü ve SPA hizmetinin yanı sıra 1.659 metrekarenin üzerinde toplantı kapasitesi olanağı sağlanıyor.

Emay İnşaat’ın yatırımını, Metex Design’ın mimari tasarımını yaptığı otel, 46.850 m² alanda bulunuyor.

MCC müşteri alanlarında aydınlatma tasarımı, ürün seçimi ve aydınlatma danışmanlığı için hizmet vermiştir.


Mcc Aydınlatma Hilton İstanbul Kozyatağı İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Hilton İstanbul Kozyatağı İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Hilton İstanbul Kozyatağı İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Hilton İstanbul Kozyatağı İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Hilton İstanbul Kozyatağı İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Hilton İstanbul Kozyatağı İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Hilton İstanbul Kozyatağı İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Hilton İstanbul Kozyatağı İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Hilton İstanbul Kozyatağı İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Hilton İstanbul Kozyatağı İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Hilton İstanbul Kozyatağı İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım
KAPAT

Sheraton Grand Samsun Hotel

Aydınlatma Tasarım ve Danışmanlık

Kasım 2014

26 katıyla Samsun’un sahilinde 42.000 m² alanda yükselen Samsun Sheraton Hotel, Tanrıverdi Holding’in 60 milyon dolarlık yatırımıyla inşa edildi. Mimari projesi Piramit Mimarlık’a ait olan otelin iç mimarisini Kreatif Mimarlık tasarladı.

200 odası ve 20 suiti deniz manzaralı otel, Samsun Çarşamba Havaalanına 25 km’de bulunuyor. Otelde lounge alanı, roof bar, gün boyu hizmet verecek bir restoran, farklı mutfakların sunulacağı alakart restoranlar ve bir lobi barın yanısıra büyük balo salonu, 10 toplantı odası, kapsamlı etkinlik alanları, 10 odalı Sheraton Shine Spa, kapalı yüzme havuzu ve mağazalar yer alıyor.

MCC aydınlatma tasarımı, aydınlatma ürünleri seçimi ve aydınlatma danışmanlığı hizmetlerini yürütmüştür.


Mcc Aydınlatma Sheraton Grand Samsun Hotel İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Sheraton Grand Samsun Hotel İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Sheraton Grand Samsun Hotel İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Sheraton Grand Samsun Hotel İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Sheraton Grand Samsun Hotel İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Sheraton Grand Samsun Hotel İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Sheraton Grand Samsun Hotel İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Sheraton Grand Samsun Hotel İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Sheraton Grand Samsun Hotel İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Sheraton Grand Samsun Hotel İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Sheraton Grand Samsun Hotel İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Sheraton Grand Samsun Hotel İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Sheraton Grand Samsun Hotel İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Sheraton Grand Samsun Hotel İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Sheraton Grand Samsun Hotel İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım
ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZLERİ
KAPAT

AHL Park

Aydınlatma Tasarım ve Danışmanlık

Ekim 2017

90 milyon euro’ya mal olan Çorum’un ilk büyük alışveriş merkezinin 51.000 m²’si kiralanabilir alan olarak tasarlandı. AVM’de 4000 m² alana sahip lunapark, 10 sinema salonu ile yaşam kulüp ve fitness merkezi de bulunuyor.

Ahlatçı Holding’in yatırımını yaptığı, CPR Mimarlık’ın tasarımını yaptığı proje; 142.000 m² alanda yer almaktadır.

MCC; aydınlatma tasarımı, aydınlatma ürünleri seçimi ve aydınlatma danışmanlığı konularında hizmet vermiştir.


Mcc Aydınlatma AHL Park İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma AHL Park İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma AHL Park İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma AHL Park İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma AHL Park İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma AHL Park İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma AHL Park İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım
KAPAT

ArenaPark AVM

Aydınlatma Tasarım ve Danışmanlık

Ocak 2010

İstanbul Avrupa yakasında Atatürk Havalimanı’na 11 km mesafede bulunan ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi; 44.000 m²’lik kiralanabilir alanda yerli ve uluslararası 110 mağaza, 2.400 m²’lik alanda 10 salonlu sinema alanına ve 3.000 m²’lik alanda çocuk eğlence merkezine sahiptir. ArenaPark'ın iki katı alışveriş ve yaşam merkezi, bir katı ise otopark olarak düzenlenmiştir. Proje toplam 130.000 m² üzerinde yer almaktadır.

Artaş İnşaat’ın yatırımını yaptığı projenin mimarisi Arta Mimarlık / Emin Can Aygölü tarafından yapılmıştır.

MCC; aydınlatma tasarımı, aydınlatma ürünleri seçimi ve aydınlatma danışmanlığı konularında hizmet vermiştir.


Mcc Aydınlatma ArenaPark AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma ArenaPark AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma ArenaPark AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma ArenaPark AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma ArenaPark AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma ArenaPark AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma ArenaPark AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma ArenaPark AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma ArenaPark AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma ArenaPark AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım
KAPAT

Axis İstanbul Ofis ve AVM

Aydınlatma Tasarım ve Danışmanlık

Ocak 2016

Axis İstanbul Ofis ve AVM projesi, Eyüp ilçesinde E5 ve Tem yollarını bağlayan ana arterde Haliç ve şehir manzarasıyla konumlanıyor. Proje, 125.000 m²’lik AVM ve 27.000 m²’lik ofis inşaat alanlarıyla dikkat çekmektedir.

Sur Yapı’nın yatırımı olan projenin mimarisini DNA Mimarlık, iç mimarisini ise Team Project üstlendi.

MCC; cephe, peyzaj ve iç kısımlar için aydınlatma tasarımı ve danışmanlık hizmetleri vermiştir.


Mcc Aydınlatma Axis İstanbul Ofis ve AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Axis İstanbul Ofis ve AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Axis İstanbul Ofis ve AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Axis İstanbul Ofis ve AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Axis İstanbul Ofis ve AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Axis İstanbul Ofis ve AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Axis İstanbul Ofis ve AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Axis İstanbul Ofis ve AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Axis İstanbul Ofis ve AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Axis İstanbul Ofis ve AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Axis İstanbul Ofis ve AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Axis İstanbul Ofis ve AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Axis İstanbul Ofis ve AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Axis İstanbul Ofis ve AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Axis İstanbul Ofis ve AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Axis İstanbul Ofis ve AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Axis İstanbul Ofis ve AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım
KAPAT

Axis Kağıthane Ofis ve AVM

Aydınlatma Tasarım ve Danışmanlık

Haziran 2017

Kağıthane'nin ilk AVM'si olan Axis Alışveriş Merkezi; Kağıthane ilçesi merkezindeki Cendere Caddesi üzerinde 30.000 m² kiralanabilir alanı ve 110 markası ile bölgenin dönüşümüne katkı sağlıyor. 

Kağıthane Cendere Caddesi'nde hizmete giren ve yeni açılan tüneller ile Mecidiyeköy'e 5 dakika, Beşiktaş ve Dolmabahçe'ye 10 dakikalık mesafede bulunan Axis Kağıthane AVM, adeta İstanbul'un merkezi konumunda.

Sur Yapı ve Hayat Holding ortaklığı ile hayata geçirilen proje için MCC; iç aydınlatmasının renovasyonu için tasarım ve danışmanlık hizmeti vermiştir.


Mcc Aydınlatma Axis Kağıthane Ofis ve AVM İç Aydınlatma Renovasyonu Mcc Aydınlatma Axis Kağıthane Ofis ve AVM İç Aydınlatma Renovasyonu Mcc Aydınlatma Axis Kağıthane Ofis ve AVM İç Aydınlatma Renovasyonu Mcc Aydınlatma Axis Kağıthane Ofis ve AVM İç Aydınlatma Renovasyonu Mcc Aydınlatma Axis Kağıthane Ofis ve AVM İç Aydınlatma Renovasyonu Mcc Aydınlatma Axis Kağıthane Ofis ve AVM İç Aydınlatma Renovasyonu
KAPAT

Marka Rezidans ve AVM

Aydınlatma Tasarım ve Danışmanlık

Haziran 2017

Bursa’da 650 milyon dolar yatırımla inşa edilen Marka Rezidans ve AVM projesi, Uludağ manzaralı dairelerin bulunduğu 3 kule ve kulelerin altında 75 bin metrekarelik kiralanabilir alanı olan alışveriş merkezinden oluşuyor. Toplam inşaat alanı ise 230.000 m².

Sur Yapı’nın yatırımı olan projenin mimarisini Hasan Sözüneri Architecture üstlendi.

MCC; cephe, peyzaj ve iç kısımlar için aydınlatma tasarımı ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.


Mcc Aydınlatma Marka Rezidans ve AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Marka Rezidans ve AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Marka Rezidans ve AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Marka Rezidans ve AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Marka Rezidans ve AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Marka Rezidans ve AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Marka Rezidans ve AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Marka Rezidans ve AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Marka Rezidans ve AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Marka Rezidans ve AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Marka Rezidans ve AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Marka Rezidans ve AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Marka Rezidans ve AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım
KAPAT

Biz Cevahir Haliç AVM

Aydınlatma Tasarım ve Danışmanlık

Ocak 2014

175 milyon TL yatırım ile 47.000 m² inşaat alanı üzerine kurulan Biz Cevahir Haliç AVM’nin bünyesinde 101 mağaza, kiosk, yeme-içme ünitesi ve çocuk oyun alanı bulunuyor. AVM’de 20.000 m² kiralanabilir alanı, 400 araç kapasiteli otoparkı ile toplamda altı katlıdır.

Hem yatırımını hem de mimarisini Biz Cevahir’in üstlendiği proje 47.000 m² inşaat alanında yükselmektedir. MCC; cephe, peyzaj ve iç kısımlar için aydınlatma tasarımı, ürün seçimi ve danışmanlık hizmetleri verdi.


Mcc Aydınlatma Biz Cevahir Haliç AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Biz Cevahir Haliç AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Biz Cevahir Haliç AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Biz Cevahir Haliç AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Biz Cevahir Haliç AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Biz Cevahir Haliç AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Biz Cevahir Haliç AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Biz Cevahir Haliç AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Biz Cevahir Haliç AVM İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım
OFİS VE KAMU BİNALARI
KAPAT

Metal Otomotiv Showroom ve Ofis

Aydınlatma Tasarım ve Danışmanlık

Ocak 2018

stanbul’un iş merkezi Ataşehir’de yer alan Metal Otomotiv’in Showroom ve Ofis projesi 5.500 m² alan üzerinde yer almaktadır. Metal Otomotiv’in yatırımını yaptığı ve Eröz İnşaat’ın projelerini yaptığı projede; MCC aydınlatma tasarımı, aydınlatma ürünleri seçimi ve aydınlatma danışmanlığı hizmetleri vermiştir.


Mcc Aydınlatma Metal Otomotiv Showroom ve Ofis İç Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Metal Otomotiv Showroom ve Ofis İç Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Metal Otomotiv Showroom ve Ofis İç Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Metal Otomotiv Showroom ve Ofis İç Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Metal Otomotiv Showroom ve Ofis İç Aydınlatma Tasarım
KAPAT

Ergene Kültür Merkezi

Aydınlatma Tasarım ve Danışmanlık

Aralık 2017

Ergene Belediyesi sorumluluğunda Tekirdağ’ın Ergene ilçesi için yapılan Kültür Merkezi’nin mimari tasarımı CPR Mimarlık tarafından üstlenildi. 7.000 m² alanda yer alan projede MCC; aydınlatma tasarımı, aydınlatma ürünleri seçimi ve aydınlatma danışmanlığı hizmeti verdi.


Mcc Aydınlatma Ergene Kültür Merkezi İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Ergene Kültür Merkezi İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Ergene Kültür Merkezi İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Ergene Kültür Merkezi İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Ergene Kültür Merkezi İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Ergene Kültür Merkezi İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Ergene Kültür Merkezi İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Ergene Kültür Merkezi İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Ergene Kültür Merkezi İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Ergene Kültür Merkezi İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Ergene Kültür Merkezi İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım
KAPAT

Kuşadası Efes Kongre Merkezi

Aydınlatma Tasarım ve Danışmanlık

Ocak 2012

Aynı anda 10 bin kişinin etkinlik yapmasına izin verecek 6 salon ve teşhir merkezlerine sahip olan Kuşadası Efes Kongre Merkezi aynı zamanda ana salonu 2.780 m², bağlı iki fuayesi ile toplam 4.415 m² kapalı ve 3.000 m² açık alanı ile bölge ihtisas fuarlarına ev sahipliği yapabilecek sergi alanına da sahip.

43.000 m² alanda yükselen merkezde MCC; aydınlatma tasarımı, aydınlatma ürünleri seçimi ve aydınlatma danışmanlığı hizmetleri verdi.


Mcc Aydınlatma Kuşadası Efes Kongre Merkezi İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Kuşadası Efes Kongre Merkezi İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Kuşadası Efes Kongre Merkezi İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Kuşadası Efes Kongre Merkezi İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Kuşadası Efes Kongre Merkezi İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Kuşadası Efes Kongre Merkezi İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Kuşadası Efes Kongre Merkezi İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Kuşadası Efes Kongre Merkezi İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Kuşadası Efes Kongre Merkezi İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Kuşadası Efes Kongre Merkezi İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Kuşadası Efes Kongre Merkezi İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Kuşadası Efes Kongre Merkezi İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Kuşadası Efes Kongre Merkezi İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Kuşadası Efes Kongre Merkezi İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Kuşadası Efes Kongre Merkezi İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Kuşadası Efes Kongre Merkezi İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Kuşadası Efes Kongre Merkezi İç, Cephe ve Peyzaj Aydınlatma Tasarım
KONSEPT PROJELER
KAPAT

Altınbaş Mağazaları

Aydınlatma Tasarım ve Danışmanlık

Haziran 2013

Kuyumculuk sektörünün önde markalarından Altınbaş mağazalarının bazıları için LED dönüşüm projesi kapsamında yeni konsept oluşturulmuştur. Altın ve pırlantanın bir arada olduğu mağazada ışık renkleri sergilenecek ürüne göre belirlenerek ürünler üzerindeki parıltının ve albeninin arttırılması hedeflenmiştir.


Mcc Aydınlatma Altınbaş Mağazaları İç ve Vitrin Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Altınbaş Mağazaları İç ve Vitrin Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Altınbaş Mağazaları İç ve Vitrin Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Altınbaş Mağazaları İç ve Vitrin Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Altınbaş Mağazaları İç ve Vitrin Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Altınbaş Mağazaları İç ve Vitrin Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Altınbaş Mağazaları İç ve Vitrin Aydınlatma Tasarım
KAPAT

C25 Canan Yaka

Aydınlatma Tasarım ve Danışmanlık

Haziran 2014

İstanbul’un uğrak noktası Nişantaşı’da yer alan 200 m²’lik butikte yapılan konsept tasarımla hem rahat bir alışveriş ortamı, hem de ürünlerin gerçek renklerinin görülmesi ve doğru tercihler yapılması sağlandı.

Canan Yaka’nın yatırımını yaptığı butikte MCC; aydınlatma tasarımı, aydınlatma ürünleri seçimi ve aydınlatma danışmanlığı konularında hizmet verdi.


Mcc Aydınlatma C25 Canan Yaka İç ve Vitrin Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma C25 Canan Yaka İç ve Vitrin Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma C25 Canan Yaka İç ve Vitrin Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma C25 Canan Yaka İç ve Vitrin Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma C25 Canan Yaka İç ve Vitrin Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma C25 Canan Yaka İç ve Vitrin Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma C25 Canan Yaka İç ve Vitrin Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma C25 Canan Yaka İç ve Vitrin Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma C25 Canan Yaka İç ve Vitrin Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma C25 Canan Yaka İç ve Vitrin Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma C25 Canan Yaka İç ve Vitrin Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma C25 Canan Yaka İç ve Vitrin Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma C25 Canan Yaka İç ve Vitrin Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma C25 Canan Yaka İç ve Vitrin Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma C25 Canan Yaka İç ve Vitrin Aydınlatma Tasarım
KAPAT

GymFit

Aydınlatma Tasarım ve Danışmanlık

Ocak 2017

Eskişehir’in gözde AVM’lerinden Neo AVM’de bulunan GymFit Eskişehirliler’i sağlıklı yaşama davet ediyor. Esjim’in yatırımını yaptığı 1.700 m² spor salonunda MCC; aydınlatma tasarımı, aydınlatma ürünleri seçimi ve aydınlatma danışmanlığı konularında hizmet verdi.


Mcc Aydınlatma GymFit Konsept Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma GymFit Konsept Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma GymFit Konsept Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma GymFit Konsept Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma GymFit Konsept Aydınlatma Tasarım
KAPAT

Tarihi Mimar Sinan Köprüleri

Aydınlatma Tasarım ve Danışmanlık

Mayıs 2016

Büyükçekmece, Küçükçekmece ve Silivri’deki tarihi Mimar Sinan Köprüleri için tarihi dokusuna uygun şekilde aydınlatma tasarımı yapılmıştır. İki farklı ışık renginin kullanılarak yapıldığı aydınlatma tasarımında köprü kemerleri, kemerler arası yüzeyler ve yaya yolları bir bütün olarak aydınlatılmıştır. Tüm aydınlatma elemanları köprülere zarar vermeden montajı yapılacak özel tasarlanmış montaj braketleri ile aydınlatılacak yüzeye sabitlenmiştir

MCC Mimar Sinan Köprüleri projesinde aydınlatma tasarım ve danışmanlık hizmeti vermiştir.


Mcc Aydınlatma Köprü Tasarımları Konsept Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Köprü Tasarımları Konsept Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Köprü Tasarımları Konsept Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Köprü Tasarımları Konsept Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Köprü Tasarımları Konsept Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Köprü Tasarımları Konsept Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Köprü Tasarımları Konsept Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Köprü Tasarımları Konsept Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Köprü Tasarımları Konsept Aydınlatma Tasarım
KAPAT

Sultani Kuyumculuk

Aydınlatma Tasarım ve Danışmanlık

Ocak 2016

Sultani Kuyumculuk, İstanbul’un en eski ve gözde kapalı çarşısı Mısır Çarşısı’ndaki 40 m² alanında göze çarpmaktadır.

MCC bu projede aydınlatma tasarımı, aydınlatma ürünleri seçimi ve aydınlatma danışmanlığı konularında hizmet vermiştir.


1 Mcc Aydınlatma Sultani Kuyumculuk İç ve Cephe Konsept Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Sultani Kuyumculuk İç ve Cephe Konsept Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Sultani Kuyumculuk İç ve Cephe Konsept Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma Sultani Kuyumculuk İç ve Cephe Konsept Aydınlatma Tasarım
KAPAT

ANKA Park

Giriş Kapısı Aydınlatma Tasarım ve Danışmanlık

Ocak 2014

Farklı temaları barındıran nitelikli giriş kapısını görüp geçtikten sonra toplamda 1.200.000 metrekare ile dünyanın en büyük tema parklarından biri olan Atatürk Orman Çiftliği Tema Park’a giriş yapabilirsiniz.

MCC bu projede bulunan giriş kapısı için cephe aydınlatma tasarımı ve ürün seçimi için hizmet vermiştir.


Mcc Aydınlatma ANKA Park Konsept Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma ANKA Park Konsept Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma ANKA Park Konsept Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma ANKA Park Konsept Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma ANKA Park Konsept Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma ANKA Park Konsept Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma ANKA Park Konsept Aydınlatma TasarımMcc Aydınlatma ANKA Park Konsept Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma ANKA Park Konsept Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma ANKA Park Konsept Aydınlatma Tasarım Mcc Aydınlatma ANKA Park Konsept Aydınlatma Tasarım
Kripton Ajans